Jak trafić?

Map
Otwórz mapę, sprawdź wskazówki dojazdu


Oki Doki Hostel
Plac Dąbrowskiego 3
00-057 Warszawa
tel. (+48)22 828 01 22
Skype: okidokihostel
e-mail: okidoki@okidoki.pl

Lat: 52:14:12N (52.23653); Lon: 21:00:35E (21.00977)

Hostel Oki Doki mieści się w samym centrum miasta, w zacisznym miejscu ocienionym przez kasztanowce. Plac znajduje się przy Pałacu Kultury i skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej (Budowa metra).

Z Dworca Warszawa Centralna


Z Dworca Centralnego można dotrzeć do hostelu pieszo – ok. 10 min. spacerem.  Wyjdź  z dworca na ulicę  Emilii Plater i kieruj się w lewo. Po prawej stronie będziesz miał Pałac Kultury, po lewej zaś miniesz Hotel Intercontinental.  Po 5 min dojdziesz do ul. Świętokrzyskiej, skręć w nią w prawo i kieruj się w stronę ul. Marszałkowskiej. Po 7 minutach dojdziesz do ul. Marszałkowskiej,  przejdź na jej drugą stronę. Następnie, przy wyjściu z metra kieruj się w lewo i za Teatrem Kwadrat (ok 50m) skręć w prawo w ulicę Rysią.  Za zakrętem przejdź jeszcze na drugą stronę ulicy Szkolnej a po 50 metrach zobaczysz po prawej ręce Hostel (na dole jest bank).

Z lotniska Chopina WAW


Sprawdź www.momondo.pl i znajdź tanie loty do Warszawy!

Z lotniska możesz dojechać do nas autobusem 175 – wysiądź na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, wejdź w podziemny pasaż – możesz przejść lub podjechać jeden przystanek w kierunku Pl. Bankowego metrem do przystanku Metro Świętokrzyska


LUB pociągiem z lotniska do stacji Warszawa Centralna lub Warszawa Śródmieście.


Z lotniska Modlin WMI

Z lotniska Modlin WMI
Bilet kup w jednym z automatów umieszczonych w terminalu- kosztuje 15zł. Wsiądź w autobus wahadłowy do stacji Modlin. Na stacji wybierz pociąg jadący do Warszawa Centralna lub Warszawa Śródmieście. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami z Warszawy Centralnej.

Z dworca autobusowego Zachodniego

Z dworca autobusowego Zachodniego autobusem 127 do Centrum, z Centrum 1 przystanek metrem(Młociny) lub tramwajem do Świętokrzyskiej. Od przystanku Polskiego Busa Młociny lub Wilanowska metrem także do stacji Świętokrzyska. Stad jak od teatru Kwadrat (powyżej)

Od przystanków Polskiego Busa

Od przystanków Polskiego Busa (Młociny i Wilanowska) wsiadamy do metra przy przystanku, jedziemy do stacji Świętokrzyska. Tam wyjście numer 1 przy teatrze Kwadrat.

Z Modlina


Najpierw autobusem do przystanku kolejowego Modlin. Z Modlina mamy dwie trasy pociągów. Pierwsza, gdy pociąg jedzie w kierunku na Port Lotniczy Fryderyka Chopina , w tym przypadku wysiadamy na stacji Warszawa Centralna/Warszawa Śródmieście i z tąd idziemy tak jak wcześniej opisano z Dworca Centralnego. Gdy Pociąg jedzie w kierunku Warszawa Zachodnia, wysiadamy na stacji Warszawa Gdańska. Po wyjściu szukamy wejścia do metra, jedziemy dwa przystanki w kierunku Kabaty. Wysiadamy na stacji Świętokrzyska i po i jesteśmy przy Tetrze Bajka/Kwadrat mamy jeszcze do przejścia minutę. Dojazd z ciężkim bagażem jest łatwiejszy w ostatniej wersji.


Bilet kup w jednym z automatów umieszczonych w terminalu- kosztuje 15zł. Wsiądź w autobus wahadłowy do stacji Modlin. Na stacji wybierz pociąg jadący do Warszawa Centralna lub Warszawa Śródmieście.  Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami z Warszawy Centralnej.

Gdzie jesteśmy  PDF

 

 
Standardowa wersja strony\ Classic Website