O OkiDoki


Jeden z najlepszych hosteli na świecie


Na przełomie stycznia i lutego 2007 w Dublinie odebraliśmy nagrodę HOSCARA 2006.
OKI DOKI JEST JEDNYM Z 10 NAJLEPSZYCH HOSTELI NA ŚWIECIE- ponad 500 000 turystów i bacpackersów wybierając spośród prawie 15 000 obiektów na całym świecie zagłosowało właśnie na nas!

Poznaj nasz warszawski hostel


Sprawdź sam czy jesteśmy najlepsi i jak bardzo jesteśmy inni. Doskonała lokalizacja, świetne ceny, każdy pokój zaprojektowany przez innego artystę, międzynarodowa, rodzinna i przyjacielska atmosfera. Dysponujemy pokojami 2-osobowymi z łazienkami i bez a także pokojami 3,4,6 i 8 osobowymi. Do dyspozycji gości są: bezpłatny dostęp do Internetu (także bezprzewodowy), kuchnia samoobsługowa, BAR, pralnia, wypożyczalnia rowerów, bawialnia, sklepik z pamiątkami o Warszawie.
Oki Doki to miejsce pomyślane jako alternatywa noclegu dla indywidualistów – tanie, w centrum miasta, z nieprzeciętnym wystrojem. Do obsługi hostelu zatrudnieni zostali młodzi, kochający Warszawę ludzie, znający jej historię i miejsca warte zobaczenia, a także bywający w klubach i na wernisażach.

Artystycznie


Oki Doki to pierwszy w Warszawie Art Hostel. W dobie supermarketów i innych molochów postanowiliśmy stworzyć coś bardzo osobistego. Służymy wszystkim, którzy czują się indywidualistami i tak lubią być traktowani. Każdy pokój zaaranżowany jest w innym stylu i zaprojektowany przez innego artystę.  Pokoje nie są numerowane, ale mają swoje nazwy.

Bezpiecznie


Dbamy nie tylko o wygodę, ale także bezpieczeństwo naszych gości- hostel Oki Doki jest jedynym w Warszawie, w którym zainstalowano automatyczny system przeciwpożarowy. W razie zagrożenia system wysyła natychmiastowy sygnał do Straży Pożarnej.

Poznaj nasze wnętrza


hostel warsaw warszawa oki doki malina FB

Oki Doki Hostel Warsaw, 7 Heaven

hostel warsaw warszawa okidoki PRL

Oki Doki Hostel Warsaw, Magenta Room []

hostel warsaw warszawa oki doki recepcja

 
Standardowa wersja strony\ Classic Website