Warunki korzystania


WYJĄTKI Z REGULAMINU OKI DOKI*
 1. Opłata za pobyt pobierana jest za całość rezerwacji od Gościa w dniu przyjazdu do hostelu (z góry). Cena zawiera wszystkie podatki.

 2. W przypadku rezerwacji pokoju i nie stawienia się w dniu rezerwacji, bądź późnego odwołania, tj. na mniej niż 24h przed datą rezerwacj,  hostel zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty za pierwszą dobę hostelową.

 3. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu oraz zgoda Gościa na przestrzeganie zasad regulaminu.

 4. Doba hostelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 następnego dnia.

 5. Pokoje kilkuosobowe są pokojami koedukacyjnymi. Łóżka w pokojach wieloosobowych przeznaczone są wyłącznie dla jednej osoby.

 6. Za klucz do pokoi wieloosobowych oraz wszystkich pokoi na pierwszym piętrze pozostawia się depozyt. Za zgubienie klucza do pokoju pobierana jest opłata 40 zł brutto.

 7. Akceptujemy pobyt zwierząt w hostelu, ale jedynie w przypadku rezerwacji pokoju prywatnego, za zgodą recepcji i za pozostawieniem depozytu w wysokości od 50 do 100PLN – o wysokości depozytu decyduje recepcjonista.

 8. Goście zobowiązani są nosić hostelowe opaski na ręku od czasu wmeldowania do czasu wymeldowania.

 9. Przy wmeldowaniu grup powyżej 8 osób pobierany jest depozyt grupowy w wysokości 50 PLN od osoby. Depozyt zwracamy przy wymeldowaniu zakładając , że nie ma zniszczeń spowodowanych przez grupę.

 10. Na terenie Hostelu nie mogą przebywać osoby nietrzeźwe. Spożywanie alkoholu na terenie obiektu (z wyłączeniem baru) po godz. 22.00 jest surowo zabronione.  Po godz. 23.00 hostel jest objęty całkowitym zakazem spożywania alkoholu

 11. Hostel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin.

 12. Hostel nie posiada parkingu samochodowego, nie ponosi też odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

 13. Gość który potrzebuje faktury, proszony jest o poinformowanie o tym Recepcji w trakcie wmeldowywania. Faktury wystawiamy najpóźniej 7 dni od daty realizacji noclegu na podstawie kwitu z kasy fiskalnej.

 14. Rezerwacje obejmujące Noc Sylwestrową wymagają pełnej i bezzwrotnej przedpłaty


*Pełny regulamin dostępny jest na www.okidoki.pl oraz przy recepcji

 
Standardowa wersja strony\ Classic Website